Plachty na pergoly - výroba na míru, kvalita a rychlost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Jak měřit?
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Jak měřit plachty, na co si dát pozor

Pro přesné změření je potřeba dodržet následující:

1) Výšku a šířku je vždy potřeba změřit na obou stranách a to z vnější strany trámu. Tzn. šířku včetně levého i pravého trámu. Výšku je potřeba změřit od vrchu vrchního trámu po zem. Vždy uvádějte i šířku sloupků. Pokud se na trámu objeví nějaké překážky, lze zkonzultovat a upravit.

2) Šířka bočních sloupků je důležitá pro umístění oka a vytvoření zesíleného lemu - zesiluje se vždy v šíři sloupku a oko se umístí na střed lemu=střed sloupku (samozřejmě lze i jinak po domluvě).

3) Šířka horního trámu je důležitá pro vytvoření zesíleného lemu. Oka na horním lemu se ve většině případů dávají 2 cm od kraje. Zde se plachty přichytávají většinou na pevno pomocí podložky a vrutu.

4) V případě šikminy - může být nahoře - spád střech nebo i dole spád podlahy, lze také vyrobit. Je zapotřebí určit, kde je pravý úhel. Pokud není pravý úhel, je potřeba změřit úhlopříčky.

Tyto údaje zašlete na email: obchod@plachtanapergolu.czurčitě doporučujeme přiložit foto pergoly, pro lepší orientaci a případnou další konzultaci.

 

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Rohenice 64

Rohenice, 517 71

 
Kontakty
Plachty na pergoly - výroba na míru
(Po-Pá, 8-17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz